.

Index  SLOT

.

LLEIDASLOT

Associació Territorial Slot Terres de LLeida

.

 SLOT - COMPETI

 CAP DE SETMANA

     Classificacions

     Reglaments

.

 UTILITATS Online

            CRONO - CALCUL - SORTEIG

No Sound  -  Sound

.

.

     INSCRIPCIONS - Inscrits

.

   FORO LLEIDASLOT

     FOROS (Altres)

.

.

.

.

SLOT

Aitona

.

          Aitona Slot Center

    DAYTONA .CAT

.

         CAMS   Situació

         Noticies Aitona

         Classif. Curses

         Sortejos

         INSCRIPCIONS - Inscrits

         LLoguer CIRCUITS

  .

  Circuits

         DAYTONA .CAT-1

.

.

     AECAS - LLeida     

logo

  CAMP. ESPAÑA '08 

     ISRA WORLDS       

    SLOTMAP AECAS  

-----------------------------

OCI

ESPORT

TV

-----------------------------

.

C.E. AITONENC

DAYTONA .CAT

.

.

LA NOSTRA HISTORIA

Club Esportiu Ciclista Aitonenc "CECA"

.

SOCIS  /  JUNTA

.

.

.

Aitona.TV

..

.

ESCOLES ESPORTIVES

Minilleida.com

.

  AITONA.TV

  ATLETISME

  AUTOMODELISME R.C.

  BÀSQUET

  BIKE TRIAL

  BILLAR

  CICLISME

  DARDS

  ESCACS

  ESPLAI 9enre9

  HANDBOL

  FUTBOL - FUTBOL-7

  FUTBOL SALA

  FUTBOL SALA SEGRIÀ

  FUTBOL TV

  FUTSALCAT

  FUTBOLÍ

  PATINATGE

  PESCA Esportiva

  POCKETS

  SALA MULTIJOCS

  SLOT - Scalextric

  TENNIS

  TENNIS TAULA

  WEB CAMS

 

CulturaSport.TV

Jocs Universals Culturals i Esportius

Vila d'Aitona

LINKS-COL.LAB.

.

DAYTONACAT

e-mails  -  Links

..

Qui i on Som? 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

.

Aitona.TV

..

-----------------------

 

 

Programació Visites

.

Agència Tributària

 

Tráfico

.

.

.

.

www.gencat.cat

..

GUIA CATALUNYA

.

                      DNI, Passp, etc

Sancions Trànsit

..

 

 

.

Parroquia  Sant Antolí

AITONA (Cat) Spain

.

Aitona.TV

.

Música7.com

LLetres de Cançons

 

C.E. AITONENC

25182-AITONA

(LLeida) -Segrià-

Catalunya - Spain

File:Escut d'Aitona.svg

 

 

.

 

 

.

 

Bunker-Trike

 

PENYA

ELS TABOLLS

 

 

 SLOT - SCALEXTRIC

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RESISTÈNCIA SLOT - RESISCAT -  AITONA

Daytona.Cat

Competicions

RESISCAT

Classificacions

Històric

Imatg.Ral.li

Imatg.Velocitat

Resislleida

Slot Night Festival

Actualització:  02/01/2011

Edicions del RESISCAT:

2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012

 

Classificacions FINALS al peu d'aquesta Pàgina

 RESISCAT 2010

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RESISTÈNCIA SLOT -  LMP

8è Gran Premi DAYTONA.CAT - Vila d'Aitona 2010 - 12 hores

AITONA  (LLeida),  13-14 de Novembre 2010

 Com ARRIBAR ..?

SERVEI DE BAR-RESTAURANT "CAN JOAN"

Poliesportiu Municipal - Carrer Joan XXIII, s/n - 25182-AITONA

 

Circuit a montar: 

MOTORLAND ARAGÓN - ALCAÑIZ

(Ninco 16 carrils)

 

  En VIU DIRECTE per INTERNET     AITONA.TV

 

 

  [Cartell+Resiscat+2010+A4.jpg]

Com ARRIBAR ..?

SERVEI DE BAR-RESTAURANT "CAN JOAN"

Poliesportiu Municipal - Carrer Joan XXIII, s/n - 25182-AITONA  (recinte habitual)
 

MOTOR:   JP SLOT
NEUMÀTICS:  SCALEAUTO  SPIRITS   SC-4735 (19x10.5)
POSICIÓ MOTOR: " LLIURE "

(respectant els handicaps a qui en tingui, s'adjuntarà una llista dels mateixos més endavant)

 

  En VIU DIRECTE per INTERNET     AITONA.TV

 

 

Hi Col.laboren:

Ajuntament d'Aitona - Fruitona - Costers del Segre & Torres de Sanui

Diputació de LLeida - La Mañana - La Manyana TV

File:Escut d'Aitona.svg         

 

 

                                                   Organitza:

DAYTONA.CAT - LLeidaHobby

AITONA  -  LLEIDA

Circuit NINCO - MOTORLAND ARAGÓN - 16 carrils

 

Allotjaments:

Hotel CASA MIQUEL - Alcarràs      web   Carret.Valmanya

Hotel CAN PEIXAN  -  Alcarràs      web    situació

F1 - Torrefarrera       web   situació

Com ARRIBAR ..?

SERVEI DE BAR-RESTAURANT "CAN JOAN"

Poliesportiu Municipal - Carrer Joan XXIII, s/n - 25182-AITONA

 

 

Procès de Montatge

 

  En VIU DIRECTE per INTERNET     AITONA.TV

 

Horaris Dissabte:

*** Entrenaments Divendres de 19:00 a 23:00
*** Dissabte abans de la cursa es podrà rodar des de les 07.00 fins  que ho digui la organització.

07:00 Obertura de les instal.lacions
07:35 a 08:35 Verificacions: (s'adjuntarà un ordre en les verificacions més endavant)
08:50 a 08:55 Prova vehicles a pista
09:00 a 21:00 Cursa 12 hores G.P. DAYTONA.CAT - VILA D’AITONA 2010  (8ª Edició)
21:10 Entrega de premis


Horaris Diumenge:

*** Entrenaments Dijous de 19:00 a 23:00 ó Dissabte des del  final de cursa fins a les  24:00
*** Diumenge abans de la cursa es podrà des de les 07.00 fins  que ho digui la organització.

07:00 Obertura de les instal.lacions

07:35 a 08:35 Verificacions: (s'adjuntarà un ordre en les verificacions més endavant)
08:50 a 08:55 Prova vehicles a pista
09:00 a 21:00 Cursa 12 hores G.P. DAYTONA.CAT - VILA D’AITONA 2010  (8ª Edició)
21:10 Entrega de premis

 

-          Per realitzar les inscripcions es te que omplir el següent

-         FORMULARI:   www.lleidaslot.com/formulari.php  .  El preu es de 80 euros.

a) Inscripcions obertes el dia 13-Octubre  fins al  10-Novembre.
b) Un equip es considerarà inscrit quan hagi fet el pagament per la cursa o hagi confirmat la seva assitència (pre-inscrits).
c) L’ordre per triar correr el dissabte ó el diumenge vindrà determinat per l’ordre d’inscripció. (pre-incrits a part)
d) Els equips amb pre-inscripció tenen fins el dia 27-Octubre  confirmar la plaça, sinó perden preferència.
e) Els equips amb pre-inscripció tenen que omplir igualment el formulari d'inscripció.

 

- Compte bancari per efectuar el ingrés i confirmar la inscripció:

 " iberCaja  " 2085-9472-28-0330055262 ",  fen constar el nom del equip i la referencia corresponent.

    Enviar un correu electrònic de confirmació de l'ingrés a la següent adreça:   [email protected]

 

- Consultar els HANDICAPS de Mont-Roig  pels equips que correspon segons reglament. (seran penjats a la web).

- Telfs.  de contacte en cas de dubtes:   629878159 Jaume

 

Enllaç directe a la pàgina de Daytona.cat:

http://www.daytona-slot.com/RESISCAT-AITONA-2010.htm

 

ENTRENAMENTS:

cursa dissabte:            divendres de 19 a 23h.

cursa diumenge:          dijous de 19 a 23h  o  dissabte, les dues hores següents a la finalitzacio de la cursa del dissabte.

En ambdos CURSES (Dissabte i Diumenge), els EQUIPS que no haguin entrenat, ho podran fer  de   07.00 a fins que ho digui la organització.
NOTA IMPORTANT:   Es recorda que els equips de la cursa del diumenge

nomes podran entrenar una de les dues opcions, o dijous o dissabte,

 

 

INSCRIPCIONS:      www.lleidaslot.com/formulari.php

Us donará un numero de Rfa. que s'ha d'incloure a l'ingrès de 80€.

INGRÈS:  cte.  2085-9472-28-0330055262 ,   d' iberCaja Aitona

 

-------------------------------

  En VIU DIRECTE per INTERNET     AITONA.TV

 

 

 Formulari INSCRIPCIONS     -    Inscrits

d) Els equips amb pre-inscripció tenen fins el dia 27-Octubre  confirmar la plaça, sinó perden preferència.
e) Els equips amb pre-inscripció tenen que omplir igualment el formulari d'inscripció.

              DISSABTE              13 Equips      

.

0

EQUIP

ESCUDERIA

web

RESERV

 PAGAT

TORN

PILOT - 1

PILOT - 2

PILOT - 3

PILOT - 4

1

REUSLOT MIRAKBE

REUS SLOT

1

SI

Preferent

DISSABTE

PEP GUILLEMAT VALLDOSERA

JORDI FOLCH SERRA

ROGER PARERA MORERA

 

2

MOSPMIS S.R.T.

MOSPMIS

6

 

SI

DISSABTE

MARC NOMEN

PEDRO HURTADO

JOSEP M. VAZQUEZ

RAFAEL PUIG

3

XIBECAS RACING TEAM

XIBECAS

7

SI

Preferent

DISSABTE

TONI LOPEZ GALINDO

RAY COLACIOS

JOAN RODRIGUEZ ESPASA

 

4

STRICACHOVA

STRICACOVA

8

SI

Preferent

DISSABTE

JORDI CUSCÓ

DAVID MATA

PACO CIDE

XAVI ALONSO

5

OK TEAM

OK TEAM

9

SI

Preferent

DISSABTE

BERNAT DOMENECH

JAUME TENAS

JORDI TORRES

TONI GOMEZ

6

LLUM LLAMP

MANRESA

10

 

NO

DISSABTE

JAUME MARTINEZ TORRENTS

ALFONSO COTAN DA

ORIOL RIBÓ

JOAN LLANES

7

JP SLOT LUDIC

BARCELONA

 

SI

Preferent

DISSABTE

MARTI MARTINEZ

GABRIEL ROS

XAVIER VERNET

 

8

BOXMOTOR

SLOT TERRASSA

12

SI

Preferent

DISSABTE

SANTI MATA PUIG

JUAN C. GARCIA AGUILAR

FERRAN GARCIA

 

9

GHOST TEAM

GHOST TEAM

13

SI

Preferent

DISSABTE

BESAY PORTA VILLAR

JAVIER MARTINEZ ANDRES

JAUME SILVESTRE FERN.

 

10

WARM LAP MONT-ROIG

MONT-ROIG

15

SI

Preferent

DISSABTE

SANTI TORA ESTELLES

JORGE GOMEZ JOVEN

SANTI TORREDEMER TOMAS

MICHELE TERLIZZI

11

PONTS SLOT

PONTS

18

 

Preferent

DISSABTE

CARLES JAQUET

MANEL TEMPRANO

DAVID ESTANY

SANTI HERREROS

12

SPA ENCAMP TIC TOC

ANDORRA

19

SI

Preferent

DISSABTE

IGNASI PUIG CUSINE

JORDI ESTEVEZ TERCER

MANEL SORIANO RERCER

ENRIC CANUT DE LAS HERAS

13

EFAS FRAGA

EFAS FRAGA

 

 

NO

DISSABTE

SANTI RISCO

SANTI RISCO Jr.

………..?

 

14

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT - 3

LLEIDAHOBBY-DAYT

 

 

ORG

DISSABTE

DAVID PELEGRI

JOSEP M. ARELLANO

 

 

15

TEST TEAM SLOTING PLUS

SLOTING PLUS

 

 

NO

DISSABTE

MIQUEL MIRET

DAVID DALPEZZO

MIQUEL MORATONA

 

 

 

                DIUMENGE          16 Equips       

.

0

EQUIP

ESCUDERIA

web

RESERV

 PAGAT

TORN

PILOT - 1

PILOT - 2

PILOT - 3

PILOT - 4

16

SLOT SIDAMON

SLOT SIDAMON

 

 

NO

DIUMENGE

SERGI BALCELLS

JOAN BOSCH

NIL BONET

JOAN C. BONET

17

PALAU-LOS FAMOSOS

PALAU

2

 

SI

DIUMENGE

ALEX FERRANDIZ SABORIT

NARCIS CABRE

ERIC RUIZ GARCIA

 

18

El CENTRE ASAC

EL CENTRE ASAC

3

 

SI

DIUMENGE

DAVID LUGILDE RIOBELLO

JOSEP Mª PAMIES

JOSEP MANEL MORATONA

 

19

ALOY SHOP

ALOY SHOP

4

SI

Preferent

DIUMENGE

SERGI BAGAN

MARC MALLEU

JOSEP CARDONA

 

20

ALOY SHOP.COM

ALOY SHOP

5

SI

Preferent

DIUMENGE

RAUL SANCHEZ

FRANCESC CAPELL

ROGER CASTELLVI

 

21

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-1

LLEIDAHOBBY-DAYT

 

SI

Preferent

DIUMENGE

JAUME ORTIS

ANDREU SANSA

ISRA FERNANDEZ

CRISTIAN GENÉ

22

LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-2

LLEIDAHOBBY-DAYT

 

 

ORG

DIUMENGE

 

 

 

 

23

SLOT MANGUES - 1

SLOT MANGUES

 

 

NO

DIUMENGE

AGUSTI MANGUES FO

CARLOS SEGURA

SERGI PLAZA

 

24

EVOTEC CRUSTHER

VILAFRANCA PENED.

11

SI

Preferent

DIUMENGE

RICARD SAIZ HERRERO

OSCAR PEREZ

ANDREU QUILEZ PAYET

LUIS DIAZ LOPEZ

25

PALAU RONDA

BARCELOMA

 

 

Efect. AIT

DIUMENGE

ALAIN GAMAZO

GERMAN GAMAZO

XAVI BRUSTENGA

 

26

GALLISLOT - 1

REUS SLOT

14

SI

Preferent

DIUMENGE

RAMON SENDRA

ALEX ESCUDERO

ENRIC / CARLES

 

27

LA LIRA

EL VENDRELL

16

 

SI

DIUMENGE

JORDI JORDÀ

JOSEP VIDAL

CARLES POVILL GUIXÉ

 

28

ALOY TARRAGONA COMPETICIÓN

TARRAGONA

 

SI

Preferent

DIUMENGE

DINO ROS

JOEL MENDIZABAL

JORDI BORRÁS

 

29

SCALEAUTO

BARCELONA

 

SI

Preferent

DIUMENGE

ENRIC / CARLES

ALBERTO FARO

PEP PLANES

 

30

GALLISLOT - 2

REUS SLOT

17

 

NO

DIUMENGE

JAMO

EDU URRUTIA

CARLES VALEN

 

31

LIFE TO RACE - ZZ SLOT

L2R ZZSLOT

20

 

SI

DIUMENGE

JAVIER SUBIJANA EIXARCH

CHRISTIAN TRAGINER RUIZ

JOSE ANT. NAVARRO MARQUES

PEDRO SUBIJANA EIXARCH

 

 

 

Llista de equips Pre-inscrits per tota la temporada:  (20)

 1.- Aloy Shop

Diumenge

 2.- JP Slot Lúdic

Dissabte

 3.- Ghost Team

Dissabte

 4.- Ok Team

Dissabte

 5.- U32 Sloting Plus

Dissabte

 6.- Mik-Man Slot

Dissabte

 7.- Xibecas Racing Team

Dissabte

 8.- Slotmania

Dissabte

 9.- Reuslot Mirakbe

Dissabte

10.- Ponts Slot

(Pendent de dir)   …?

11.- Lleidahobby Daytona.cat

Diumenge

12.- Boxmotor

Dissabte

13.- Aloy Madrid Competicion

Diumenge

14.- Evotec Crushers

Diumenge

15.- Warm Lap Mont-roig

Dissabte

16.- SPA Encamp Tic Toc

Dissabte

17.- Stricachova

Dissabte

18.- Gallislot

Diumenge

19.- Scaleauto

Diumenge

20.- Aloyshop.com

Diumenge

 

X  - AUTO-EXCLOSOS DE LA COMPETICIÓ

 

 

 

 

 

Classificacions FINALS RESISCAT AITONA 2010 - 13/14-Nov.

 

Classificació General  AITONA RESISCAT 2010 - 13/14-Nov.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pos.

Pilots

VOLTES

Coma

V1

T1

V2

T2

V3

T3

V4

T4

V5

T5

V6

T6

V7

T7

V8

T8

1

 , GALLISLOT-1

3020

11

188

 10.690

187

 10.630

192

 10.556

188

 10.757

191

 10.572

193

 10.622

190

 10.750

181

 11.264

2

 ,  ALOYSHOP

2963

2

192

 10.597

186

 10.780

190

 10.591

181

 11.089

186

 11.033

182

 11.166

181

 11.288

174

 11.433

3

 , LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-1

2941

7

186

 10.829

179

 10.735

186

 10.670

179

 10.984

183

 10.982

186

 10.997

183

 11.095

179

 11.238

4

 , SLOT MANGUES-1

2911

3

178

 11.238

185

 10.658

185

 10.977

181

 11.190

175

 11.596

184

 10.931

183

 11.180

175

 11.684

5

 , ALOY SHOP.COM

2893

8

185

 11.047

186

 10.916

180

 10.766

178

 11.019

175

 11.369

171

 11.531

181

 11.301

172

 11.698

6

 , PALAU RONDA

2876

9

180

 11.160

181

 11.060

183

 10.796

179

 11.203

177

 11.383

179

 11.178

180

 11.327

178

 11.504

7

 , LA LIRA

2856

10

180

 11.048

177

 11.125

184

 10.849

180

 11.153

172

 11.410

177

 11.392

176

 11.383

167

 11.929

8

 , JP SLOT LÚDIC

2838

3

180

 11.157

178

 11.151

179

 10.970

172

 11.498

177

 11.368

167

 11.884

166

 11.443

167

 12.118

9

 , EL CENTRE ASAC

2830

0

179

 11.021

179

 10.904

177

 11.096

181

 11.115

181

 11.058

171

 11.538

162

 11.787

166

 11.761

10

 , MOSPMIS S.R.T.

2818

1

176

 11.465

175

 11.438

180

 11.048

174

 11.552

175

 11.323

174

 11.546

170

 11.582

165

 11.852

11

 , XIBECAS RACING TEAM

2815

1

178

 11.315

176

 11.485

173

 11.507

175

 11.410

175

 11.433

172

 11.688

172

 11.819

170

 11.902

12

 , ALOY TARRAGONA COMPETI

2794

12

183

 11.249

155

 11.365

182

 11.046

177

 11.263

177

 11.395

170

 11.844

170

 11.804

166

 12.075

13

 , OK TEAM

2778

4

176

 11.423

173

 11.696

173

 11.274

172

 11.648

171

 11.669

170

 11.757

171

 10.058

172

 11.825

14

 , BOXMOTOR

2771

12

178

 11.299

174

 11.349

174

 11.418

164

 11.742

171

 10.690

172

 11.586

172

 11.700

162

 12.141

15

 , PALAU-LOS FAMOSOS

2759

12

171

 11.543

178

 11.055

176

 11.045

165

 11.258

175

 11.216

175

 11.380

172

 11.685

170

 11.529

16

 , STRICACHOVA

2758

0

177

 11.281

179

 11.274

163

 11.930

179

 10.998

177

 11.386

177

 11.322

151

 12.925

171

 11.762

17

 , PONTS SLOT

2749

9

173

 11.346

164

 11.627

175

 11.251

163

 11.475

174

 11.546

159

 11.587

174

 11.589

170

 11.792

18

 , WARM LAP MONT-ROIG

2744

0

167

 11.282

169

 11.523

176

 11.155

165

 11.539

170

 11.442

170

 11.773

157

 11.833

160

 12.176

19

 , EVOTEC CRUSTHER

2737

3

163

 11.870

156

 11.408

178

 10.831

166

 11.381

176

 11.405

178

 11.280

168

 11.721

156

 12.309

20

 , LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-2

2724

7

170

 11.346

169

 11.309

158

 11.317

173

 11.318

174

 11.208

171

 11.431

174

 11.403

165

 11.825

21

 , GHOST TEAM

2711

0

171

 11.642

169

 11.455

171

 10.997

178

 11.233

171

 11.267

165

 11.757

159

 12.021

156

 12.525

22

 , TEST TEAM SLOTING PLUS

2696

12

175

 11.324

169

 11.509

176

 11.461

171

 11.722

167

 11.776

166

 11.759

166

 12.020

151

 12.228

23

 , REUSLOT MIRAKE

2674

2

169

 11.419

176

 11.248

176

 11.163

166

 11.504

159

 11.800

158

 11.611

171

 11.674

162

 11.914

24

 , LIFE TO RACE - ZZ SLOT

2645

3

164

 11.511

158

 11.596

170

 11.393

167

 11.617

165

 11.610

167

 11.873

158

 11.707

157

 12.522

25

 , LLEIDA HOBBY DAYTONA.CAT-3

2640

4

175

 10.982

162

 11.696

170

 11.414

153

 11.580

162

 11.652

149

 11.968

173

 11.522

162

 11.960

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V9

T9

V10

T10

V11

T11

V12

T12

V13

T13

V14

T14

V15

T15

V16

T16

VOLTES

Pilots

Pos.

192

 10.562

190

 10.621

190

 10.641

187

 10.609

187

 10.769

189

 10.783

190

 10.740

185

 11.052

3020

 , GALLISLOT-1

1

189

 10.418

182

 10.760

192

 10.556

192

 10.562

188

 10.886

187

 11.006

182

 10.875

179

 11.132

2963

 ,  ALOYSHOP

2

189

 10.666

187

 10.750

183

 10.658

187

 10.506

189

 10.783

187

 10.846

183

 11.032

175

 11.314

2941

 , LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-1

3

185

 10.776

183

 10.737

179

 11.086

185

 10.813

188

 10.764

188

 10.858

180

 11.191

177

 11.453

2911

 , SLOT MANGUES-1

4

184

 10.698

186

 10.877

182

 10.807

184

 10.646

182

 11.088

183

 11.096

185

 11.080

179

 11.327

2893

 , ALOY SHOP.COM

5

183

 10.956

182

 11.005

179

 11.057

179

 09.823

177

 11.292

177

 11.331

183

 11.117

179

 11.378

2876

 , PALAU RONDA

6

189

 10.685

179

 11.093

182

 10.895

189

 10.670

178

 11.065

179

 11.207

176

 11.242

171

 11.663

2856

 , LA LIRA

7

191

 10.583

180

 11.034

182

 10.915

182

 10.843

181

 11.145

183

 11.140

177

 11.358

176

 11.465

2838

 , JP SLOT LÚDIC

8

182

 10.813

180

 10.818

187

 10.677

187

 10.735

173

 11.361

171

 11.365

180

 11.151

174

 11.414

2830

 , EL CENTRE ASAC

9

178

 10.843

183

 11.040

187

 10.867

181

 10.884

180

 11.081

174

 11.176

172

 11.351

174

 11.628

2818

 , MOSPMIS S.R.T.

10

186

 10.806

183

 11.001

180

 11.053

188

 10.772

172

 11.532

172

 11.448

171

 11.782

172

 11.766

2815

 , XIBECAS RACING TEAM

11

177

 11.252

171

 11.351

180

 10.854

189

 10.884

180

 11.406

180

 11.356

162

 11.102

175

 11.563

2794

 , ALOY TARRAGONA COMPETI

12

179

 11.090

174

 11.346

177

 11.053

180

 10.947

174

 11.417

170

 11.655

176

 11.336

170

 11.877

2778

 , OK TEAM

13

182

 11.035

182

 11.173

167

 11.450

186

 10.873

168

 11.581

172

 11.434

175

 11.441

172

 11.660

2771

 , BOXMOTOR

14

171

 11.202

173

 11.294

175

 11.221

169

 10.917

172

 11.137

175

 11.337

171

 11.453

171

 11.610

2759

 , PALAU-LOS FAMOSOS

15

182

 11.080

182

 11.040

164

 11.518

185

 10.795

163

 11.561

182

 11.137

154

 12.326

172

 11.767

2758

 , STRICACHOVA

16

178

 11.014

174

 11.172

182

 10.863

180

 10.951

169

 11.418

177

 11.187

171

 11.498

166

 11.946

2749

 , PONTS SLOT

17

174

 11.159

178

 11.074

184

 11.072

181

 10.833

176

 11.141

180

 11.307

170

 11.502

167

 11.938

2744

 , WARM LAP MONT-ROIG

18

167

 11.599

177

 11.208

182

 10.987

179

 10.847

177

 11.117

175

 11.251

178

 11.302

161

 12.252

2737

 , EVOTEC CRUSTHER

19

166

 11.204

175

 11.214

167

 09.217

179

 10.998

179

 10.984

167

 11.524

172

 11.485

165

 11.965

2724

 , LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-2

20

177

 11.371

167

 11.610

177

 10.954

180

 10.906

178

 11.066

168

 11.550

163

 12.179

161

 12.261

2711

 , GHOST TEAM

21

181

 11.156

168

 11.563

177

 11.238

180

 11.111

173

 11.455

168

 11.570

141

 11.724

167

 12.103

2696

 , TEST TEAM SLOTING PLUS

22

173

 10.937

166

 11.436

173

 11.439

167

 11.456

166

 11.527

166

 11.709

163

 11.833

163

 12.101

2674

 , REUSLOT MIRAKE

23

172

 11.183

160

 11.778

167

 10.405

176

 11.151

167

 11.501

173

 11.496

162

 11.736

162

 11.888

2645

 , LIFE TO RACE - ZZ SLOT

24

181

 10.757

175

 11.028

169

 11.116

166

 11.308

164

 11.589

153

 11.794

158

 12.240

168

 11.650

2640

 , LLEIDA HOBBY DAYTONA.CAT-3

25

 

 

Crònica cursa d’slot a Aitona, Resiscat 2010 

Els passats dies 13 i 14 de novembre, es va disputar a Aitona la 5à cursa del Campionat de Catalunya d’slot, Resiscat.

La cursa la van disputar un total de 25 equips provinents d’arreu de Catalunya, l’Aragó, Andorra i el País Valencià.

Cal remarcar la participació de l’equip Aloyshop, actuals campions d’Europa i del món d’aquesta especialitat, a part d’equips d’altíssim nivell.

La cursa es va disputar en dues mànegues de 12 hores cadascuna, tant el dissabte com el diumenge.

La mànega del dissabte va ser guanyada per l’equip JP slot Lúdic, provinent de les comarques barcelonines,

i la del diumenge la va guanyar l’equip Gallislot, format pels pilots, Carles Valen, Edu Urrutia i Sergi Ramos,

els quals ens va oferir un autèntic recital de com s’han de pilotar aquests petits bòlids,

seguits pels campions europeus  Aloyshop i d’un dels representants lleidatans, Lleidahobby-Daytona.cat,

els quals van fer tercers. Remarcar  que el 4art classificat va ser l’equip Slot Mangues, també lleidatà.

No acabarem sense mencionar el dinar de germanor que es van fer els dos dies amb tots els pilots a taula mirant la formula 1,

ofert pel restaurant Can Joan d’Aitona, el qual ens va delectar amb uns magnífics plats que van ser molt comentats, gràcies Can Joan.

En l’entrega de premis i va assistir el 3er tinent d’alcalde de la localitat d’Aitona,

el qual va fer entrega dels trofeus als primers classificats de la competició.

Des de la organització de la cursa volem donar les gràcies a l’Ajuntament d’Aitona per la seva col·laboració,

sense la qual no seria possible fer la cursa, i als patrocinadors Fruitona , Cellers Torres de Sanui i la Diputació de Lleida.

 

Equip local   "LLEIDAHOBBY DAYTONA.CAT-1",  3er.Classificat de la Cursa

acompanyats del 2n.Tinent Alcalde de l'Ajuntament d'Aitona,  Miquel Bosch Senan.

 

 

Equip del  "GALLISLOT-1", de Reus,  1er.Classificat de la Cursa   "G.P. DAYTONA.CAT Vila d'Aitona 2010",

acompanyats del 2n.Tinent Alcalde de l'Ajuntament d'Aitona,  Miquel Bosch Senan.

 

fins al

RESISCAT AITONA 2011  ...!!!

24-25 de Setembre